Спеціальні потреби

У Китаї жертвами зсуву ґрунту стали 16 школярів


Згідно з повідомленнями державних ЗМІ, внсалідок зсуву ґрунту на південному заході Китаю, де мешканці намагаються оговтатися від нещодавнього нищівного землетрусу, під селевий потік потрапила школа, в якій займалися маленькі діти. 16 школярів загинуло.

За даними інформаційного агентства «Сіньхуа», стихія зруйнувала будівлю початкової школи Юфан і два будинки місцевої ферми у селі Жене у четвер вранці.

Цього тижня, у зв’язку з національним святом, у більшості китайських шкіл - канікули. Проте у цьому навчальному закладі у віддаленому районі провінції Юньнань - далі проводились заняття.

Останнім часом у цьому районі Китаю сталася низка землетрусів. У вересні, внаслідок підземних поштовхів загинула 81 особа, зруйновано кілька селищ і понад 200 тисяч людей залишилося без даху над головою.

«Сіньхуа» повідомляє, що на місці сьогоднішньої трагедії продовжують працювати рятувальники у пошуках уцілілих. Місцева влада евакуювала мешканців у безпечніші райони країни.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG