Спеціальні потреби

Китайська провінція Юньнань охоплена нищівною посухою


Китайська провінція Юньнань охоплена нищівною посухою
Китайська провінція Юньнань охоплена нищівною посухою

Китайські органи влади повідомили, що понад три мільйони людей у провінції Юньнань не мають досить питньої води. Трирічна посуха завдає серйозних збитків щоденному життю, тваринництву і сільському господарству у цій південно-західній провінції.

Офіційні засоби масової інформації, які покликаються на місцеві органи влади, кажуть, що пожежі загрожують 130 тисячам гектарів лісів, а також 500 тисячам сільськогосподарських культур.

У телевізійних повідомленнях показано висохлу річку у повіті Вейшань. За повідомленням місцевих жителів, в однму селі дві третини селян були змушені продати свою худобу, тому що для неї не було досить води.

Працівники органів влади кажуть, що в провінції опинилося без води майже 400 невеликих водосховищ та що в приблизно 250 середньої і меншої величини річок немає води.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Історія Демократичної партії США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00
XS
SM
MD
LG