Спеціальні потреби

Повідомляють про деякий поступ у боротьбі з пожежами в Каліфорнії


У штаті Каліфорнія пожежники досягли деякого успіху в боротьбі з пожежами, які від вівторка знищили понад 12 тисяч гектарів чагарників, але органи влади не знають, скільки житлових будинків знищив вогонь. Проте висловлюються припущення, що це буде велика кількість.

Начальник пожежної служби повіту Сан-Бернардіно Марк Гартвіґ заявив, що дотепер він не бачив так великої пожежі. «Буде багато родин, які повернуться додому і побачать лише згарища».

Пожежі в гірському районі на північ від Сан-Бернардіно нищать чагарники, над якими піднімаються великі хмари білого і чорного диму. На місці з вогнем бореться понад 1500 пожежників. Інші перебувають у дорозі.

Під час літніх спекотних місяців у штаті Каліфорнії часто бувають пожежі, але ця пожежа поширилась надзвичайно швидко. Ніхто не знає, яка її причина.

Представник пожежної служби штату Каліфорнія Генри Еррера каже: «Це вже п’ятий рік посухи, отже це комбінація спекотної погоди, відносно низької вологості повітря і вітри, які маємо. Тому пожежа просувається дуже швидко та інтенсивно».

Дотепер під контрролем пожежників лише чотири відсотки пожеж. Загроза поширюється, що спонукало органи влади наказати 82 тисячам людей покинути свої доми. Вони кажуть, що це уможливило б пожежникам зосередитись на боротьбі з вогнем, а не на рятуванні людей, які не хочуть залишати домів, не зважаючи на небезпеку. Все-таки деякі люди неохоче залишають свої домівки.

Однак інші кажуть, що вони готові залишити доми, якщо вогонь наблизиться до району, де вони проживають.

Дивіться також: Хто стане головним ворогом США у разі обрання Трампа?

Хто стане головним ворогом США у разі обрання Трампа? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:07 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG