Спеціальні потреби

Аун Сан Су Чжі домагається повернення партії легального статусу


Аун Сан Су Чжі домагається повернення партії легального статусу
Аун Сан Су Чжі домагається повернення партії легального статусу

Сьогодні лідер демократичної опозиції Бірми Аун Сан Су Чжі повернулася до штаб-квартири Національної ліги за демократію для розмов з адвокатами у справі повернення партії легального статусу.

Згідно з новим бірманським законом, партія припинила своє існування коли вона не зареєструвалася для участі у перших у країні за 20 років парламентських виборах.

На виборах 1990 року Національна ліга за демократію здобула переконливу перемогу, проте військові правителі Бірми не допустили її до влади.

Керівництво ліги вирішило бойкотувати вибори 7-го листопада на знак протесту проти виборчого закону, який вимагав позбавлення Аун Сан Су Чжі членства в партії з уваги на її перебування під домашнім арештом.

Речник партії і адвокат Ніан Він заявив, що Національна ліга за демократію має намір оспорювати легальність цього виборчого закону у судах.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG