Спеціальні потреби

Великобританія застерегла Росію від продовження незаконних дій в Україні


Прем’єр-міністр Великобританії Дейвид Камерон
Прем’єр-міністр Великобританії Дейвид Камерон

Прем’єр-міністр Дейвид Камерон заявив, що «відносини Росії з рештою світу будуть радикально інші» у майбутньому, якщо Москва, за його словами, продовжуватиме «незаконні дії в Україні».

У виголошеній у понеділок промові Камерон сказав, що дії Росії «дестабілізують суверенну країну» і становлять «серйозну небезпеку для решти Європи» через 25 років після повалення Берлінської стіни.

Камерон обіцяв сказати президенту Путіну на зустрічі «Великої двадцятки» в Австралії, що коли Росія продовжуватиме свої дії в Україні, тоді Великобританія та її союзгики збільшуватимуть тиск на неї.

Сполучені Штати рішуче підтримують санкції Європейського Союзу проти Росії.

Росія повторно заперечує офіційне військове втручання у Східній Україні. Москва охарактеризувала російські війська, які підтримують місцевих проросійських сепаратистів, як добровольців.

Прем’єр-міністр Великобританії заявив, що Росія порушує територіальну цілісність України.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG