Спеціальні потреби

Японія: вихід Великобританії з ЄС загрожує іноземним інвестиціям


Прем’єр-міністр Японії Сінзо Абе попередив, що вихід Великобританії зі складу Європейського Союзу може негативно вплинути на японські капіталовкладення в країні.

«Голосування на підтримку виходу з ЄС зробить Великобританію менш привабливою для японських капіталовкладень, сказав Абе в четвер на спільній з прем’єр-міністром Дейвидом Камероном прес-конференції у Лондоні.

Абе сказав, що приблизно 1000 японських компаній ведуть діяльність у Великобританії, даючи працю 140 тисячам людей. Він додав, що багато із них базовані у Бритнії «саме тому, що вона є воротами до ЄС».

Краще для всього світу, якщо Британія залишиться у складі сильного Європейського Союзу», – сказав він. – Ми хочемо бачити Великобританію і Європу такими, що залишаються впливовими гравцями на глобальній сцені, які вносять вклад до основаних на правилах миру і стабільності, в тому числі і в Азії.

Камерон заявив, що Великобританія має користі з яконських капіталовкладень, які сягають приблизно 55 мільярдів доларів.

На референдумі, який скликав прем’єр-міністр Камерон, 23 червня британські виборці вирішать, чи вийти зі складу Європейського Союзу, до якого належить 28 країн.

Експерти кажуть, що вихід Великобританії з ЄС, відомий як Brexit, може викликати нестабільність на ринку іноземної валюти, на ринку цінних паперів і викликати запитання щодо британської економіки.

Дивіться також: Що Україна може відсудити у Росії

Що Україна може відсудити у Росії? Відео.
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:48 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG