Спеціальні потреби

У Лондоні відбулася урочиста церемонія відкриття парламенту


У середу Єлизавета ІІ відкрила чергову сесію британського парламенту. У ході своєї тронної промови королева оголосила програму уряду на новий політичний рік, включно з пропонованими реформами.

Вперше з часу його розлучення із принцесою Діаною у 1997 році, на церемонії був присутній принц Чарльз разом із своєю другою дружиною герцогинею Каміллою.

Серед пропонованих реформ про які йшлося у промові королеви, особливу увагу приділялосяся новій імміграційній політиці країни, яка, за всіма ознаками, стане жорсткішою.

Королева зазначила, що її уряд пропонуватиме законопроект щодо реформування імміграційної системи Великобританії. Законодавство, заявила Єлизавета ІІ, гарантуватиме, що Великобританія приваблюватиме людей, які вноситимуть свою лепту на благо країни, і переслідуватиме тих, хто не поважає британських законів.

В разі схвалення, законодавство дозволить депортацію з Великобританії іноземних злочинців та нелегалів за спрощеною процедурою. Також передбачається обмеження на право новоприбулих іммігрантів на соціальні виплати та безкоштовну медичну опіку.

Уряд домагатиметься заборони для нелегалів отримувати водійські права. Також планується зобов’язати власників житла перевіряти документи потенційних орендарів.

У промові, написаній їй представниками уряду, королева наголосила, що найпріоритетнішим завданням уряду є посилення британської економіки. Уряд й надалі ставитиме на перше місце "заходи щодо зменшення дефіциту", - заявила королева Великобританії Єлизавета ІІ.

Втім, в урядовій програмі на наступний рік немає згадки про запровадження контролю мережі Інтернет, зменшення цін на алкоголь та про документ, який забезпечив би референдум щодо членства Великобританії у Європейському Союзі, якого вимагають консерватори.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG