Спеціальні потреби

Запідозрені у вбивсті британського солдата в Лондоні були відомі поліції


У четвер прем’єр-міністр Дейвид Камерон відбув зустріч з високопоставленими радниками з питань безпеки. День раніше, на вулиці в південному районі Лондона, неподалік армійських казарм, жорстоко вбито чоловіка.

Поліція підтвердила, що жертвою став солдат, але – на прохання родини – не подала інформації про нього.

Засоби масової інформації повідомили, що запідозрені в нападі два чоловіки, як вважається, це британські громадяни африканського походження. Вони виростали в родинах християнських іммігрантів з Африки, але пізніше перейшли на іслам. Офіційні представники відмовились підтвердити цю інформацію, але сказали, що один з нападників вигукував «Аллаху акбар» у час, коли неподалік вмирав поранений ними солдат.

Прем’єр-міністр Камерон назвав вбивство «обурливим», кажучи, що є достатні ознаки того, що це була терористична атака. Він сказав, що Великобританія сповнена рішучості виступати проти насильницького екстремізму та тероризму. Для участі в екстреному засіданні радників з питань безпеки він скоротив свій візит до Франції.

Слідство в справі атаки веде підрозділ Скотленд-Ярду до справ боротьби з тероризмом.

Поліція поранила нападників під час їх арешту, і тепер вони перебувають у лікарні під охороною.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG