Спеціальні потреби

Американський фантаст Рей Бредбері помер на 91-му році життя


У Каліфорнії у віці 91 рік помер відомий американський письменник Рей Бредбері. Як повідомила донька літератора – Олександра, смерть наступила увечері 5-го червня. Інші подробиці поки не розголошуються.

Рей Бредбері – класик наукової фантастики; всесвітня популярність письменника пов'язана насамперед з такими творами, як «451 градус за Фаренгейтом» і «Марсіанські хроніки». Проте творча спадщина письменника не обмежується фантастикою: його перу належать численні романи, повісті та оповідання в інших жанрах, а також сценарії для кіно і телебачення.

Бредбері не раз удостоювався престижних літературних премій. Одна з них-премія Неб'юла, що присуджується Американською асоціацією письменників-фантастів.

Рей Бредбері народився у 1920-му році у штаті Іллінойс, і вже у 12 років вирішив стати письменником. Літературний успіх прийшов до нього на початку 50-их років – після виходу у світ новел, що склали «Марсіанські хроніки». У Бредбері – четверо дітей і кілька онуків.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Viber

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Viber

XS
SM
MD
LG