Спеціальні потреби

Надходження бронетехніки з Росії заблоковано – Коваль


Михайло Коваль, в.о.мінстра оборони України
Михайло Коваль, в.о.мінстра оборони України
Українські військовослужбовці перекрили можливість надходження бронетанкової техніки з Росії через українсько-російський кордон. Про це повідомив виконувач обов’язків міністра оборони Михайло Коваль.

«Ми повністю закрили можливість надходження з території Російської Федерації будь-якої бронетанкової техніки на територію України», – заявив Коваль.

«У нас була оперативна інформація про те, що 10 бойових машин із системами «Град» перетнули державний кордон України і знаходяться на території України. Одна машина була нами знищена і захоплена, і в цій машині ми знайшли всю доказову базу, що це машина 18-ї мотострілецької бригади із Чечні Південного військового округу Російської Федерації».

«Ми тримаємо їх в полі зору. І тільки вони з'являються на відстані гарматного пострілу, ми одразу відкриваємо вогонь. Наші дії не дають їм можливості відкрити прицільний вогонь», – заявив керівник Міноборони.

За словами Коваля, українські військові роблять можлиме, щоб не дати противникам можливість відкрити прицільний вогонь.

Раніше в.о. міністра внутрішніх справ Арсен Авков заявив, що минулої ночі при спробі прориву групи бойовиків з боку Росії вглиб території України підрозділи Нацгвардії захопили БТР-80.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG