Спеціальні потреби

Українська влада повідомляє про знищення близько 300 сепаратистів на сході країни


Українські військовослужбовці
Українські військовослужбовці
Українські силовики повідомляють про знищення близько 300 сепаратистів у ході великого бою, який триває другий день у районі міста Красний Лиман на сході України.

Дані про жертви серед проросійських сепаратистів не можуть бути підтверджені незалежними джерелами, хоча один з командирів сепаратистів у четвер визнав, що вони понесли «важкі втрати» в умовах вогневої переваги урядових військ.

Силовики визнали, що їхні втрати в результаті зіткнень у четвер склали сім чоловік.

Нове зіткнення в п’ятницю сталося приблизно в 100 кілометрах від кордону з Росією.

Битва в районі Червоного Лиману почалося вранці в четвер, після того як проросійські сепаратисти відмовилися скласти зброю в рамках мирного плану, запропонованого президентом Петром Порошенком, повідомили силовики.

Урядові війська поступово витісняють сепаратистів у регіоні, але стратегічне місто Слов’янськ поки що перебуває під їх контролем.

Представник «антитерористичної операції» Києва Владислав Селезньов, повідомив, що в ході бойових дій у районі сіл Ямпіль і Закотне було вбито близько 300 сепаратистів. У ході зіткнень силовики застосовували артилерію і авіаудари.

На своїй сторінці в Facebook Селезньов зазначив, що силовики захопили у сепаратистів важку зброю, в тому числі броньовану розвідувально-дозорну машину, КамАЗ з встановленим на ній великокаліберним кулеметом, ПЗРК, гранатомети і стрілецьку зброю.

«Втрати українських військовослужбовців – сім убитих і 30 поранених», – повідомив Селезньов.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG