Спеціальні потреби

Бейнер закликав Обаму докласти зусиль, щоб запобігти фіскальній прірві


Fiscal Cliff Boehner
Fiscal Cliff Boehner
Спікер Палати представників Джон Бейнер закликав президента Барака Обаму, щоб запобігти серйозній загрозі фіскальної кризи наприкінці року, яка, на думку експертів, може спричинити рецесію економіки.

Такий заклик Бейнер зробив наступного дня після того, як республіканські законодавці покинули спробу схвалити пропозицію про збільшення податків для мільйонерів, але зберегти податкові пільги для решти населення.

У п’ятницю Бейнер сказав, що республіканці не змогли заручитися достатньою кількістю голосів, щоб винести компромісне рішення. Він додав, що його партія не хоче підвищення податків та що Конгрес повинен винести рішення про значне скорочення податків і реформу податкової системи для довготермінового зростання економіки країни.

Протягом усіх дебатів про податки і витрати демократи хотіли збільшити податки для найбагатших американців, тоді як республіканці наполягали на скороченні коштів на соціальні програми і таким чином скоротити федеральний бюджет.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG