Спеціальні потреби

Сови лікують наркоманів


Орли лікують наркоманів
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:21 0:00
Direct link

Орли лікують наркоманів

Вже двадцять років в одному з найбідніших районів американської столиці діє неприбуткова організація, що об’єднує молодь навколо місії очищення місцевої річки та захисту природи. «Корпус Захисту природи» залучає свого колишнього вихованця, у минулому торговця наркотиками, до роботи з громадськістю. Родні Скотс у надзвичайно цікавий спосіб привертає увагу мешканців бідного району Анакостія до проблем екології їх місцевості.

Родні Стотс вважає, що хижі птахи допомогли йому знайти своє покликання у житті:

«Я люблю птахів не менше від життя. Вони мені як родина».

Саме робота з птахами допомогла Родні залишити позаду світ наркотиків.

«Легкі гроші ведуть до швидкої смерті. Я не знаю жодного торговця наркотиками, який дожив до пенсії».

Родні покинув цю ганебну справу у 20 плюс років, після того, як за рік побував на похоронах 33 торговців наркотиками. Змінити життя його підштовхнула екологічна організація у Вашингтоні, що допомагає молодим людям, як він. Родні займався тим, що надавав поміч пораненим хижакам або, як сам каже, давав їм «нове життя»:

«Мені здавалося, що саме це дали мені. Я той птах, який мав пройти реабілітацію, після чого мене випустили назад у природу, але з більшим багажем знань».

Про свою нову роботу Родні часто розповідає на зустрічах з мешканцям бідних районів столиці, які живуть поблизу річки Анакостії і, яку влада міста намагається довший час очистити.

«Одна з речей, яку я би хотів, щоб вони побачили хто живе уздовж річки – це хижі птахи, і як вони гинуть через нашу недбалість».

Діти особливо цікавляться долею поранених птахів, які навряд чи виживуть у дикій природі.

Кала бачила сову лише по телевізору, тому неймовірно зраділа нагоді потримати її. А от її подруга Латоня так і не наважилася доторкнутися до птаха. Нґіндау, натомість, дуже захопився розповідями Родні.
«Мені здавалося, що саме це дали мені. Я той птах, який мав пройти реабілітацію, після чого мене випустили назад у природу, але з більшим багажем знань».
Родні Скотс

Він каже, що йому подобається те, що Родні працює з птахами, особливо, хижими.

Родні не перестає дивуватися, який вплив птахи мають на людей незалежно від їх віку.

Він найбільше задоволення отримує від посмішок на обличчях людей.

Мешканка Вашингтона Вілма Рейнор каже, що Родні подає молодим людям добрий приклад для наслідування у цьому бідному районі:

«Відрадно для них бачити когось, чиє життя налагодилося». Родні каже, що завдячує у своєму одужанні птахам. «Вони навчили мене», каже він, «терпінню, розумінню і співчуттю».

Сьогодні Родні не тільки займається реабілітацією поранених птахів, але працює з важкими підлітками. Своє минуле Родні від них не приховує, навпаки, він намагається їм довести, що вони, як і він, мають шанс почати нове життя.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG