Спеціальні потреби

У Китаї від вірусу пташиного грипу померла вже четверта особа


У Китаї від пташиного грипу, вірус якого поширюється по країні, померла вже четверта людина. Китайські офіційні особи і державні ЗМІ підтвердили в четвер, що помер 48-річний чоловік з Шанхая, який мав прямий контакт із свійською птицею через свою працю.

Китайські офіційні особи вже встановили в загальному 11 випадків зараження вірусом H7N9, про який донедавна не було відомо, що він має вплив на людей.

Китайські медики кажуть, що невідомо, скільки людей заражені вірусом, тому що, як здається, вірус не може передаватися від людини до людини.

Випадки зараження новим штамом пташиного грипу викликали занепокоєння Всесвітньої організації охорони здоров’я, а також у регіоні. Органи влади в Гонконгу розпочали моніторинг ферм свійської птиці і припинили імпорт живої свійської птиці з континентального Китаю.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG