Спеціальні потреби

США закликають Україну дотримуватися принципів демократії


Сполучені Штати висловлюють стурбованість у зв'язку з нещодавніми парламентськими виборами в Україні.

Про це 14 листопада говориться в інформаційному повідомленні на Інтернет-сайті президента України Віктора Януковича за підсумками його телефонної розмови з віце-президентом Сполучених Штатів Джозефом Байденом.

«Віце-президент Сполучених Штатів під час розмови висловив занепокоєння у зв'язку з нещодавніми парламентськими виборами в Україні та попросив главу української держави забезпечити справедливий і прозорий виборчий процес», - йдеться в повідомленні прес-служби президента Віктора Януковича.

Як повідомляє агентство Reuters з посиланням на заяву Білого дому, розмова між віце-президентом Сполучених Штатів Джозефом Байденом і президентом України Віктором Януковичем відбулася у вівторок 13 листопада.

«Беручи до уваги велике зацікавлення Сполучених Штатів в зміцненні відносин з Україною, віце-президент висловив стурбованість з приводу недавніх парламентських виборів в Україні. Він також закликав Україну демонструвати прихильність демократії і припинити вибіркове переслідування політичних опонентів», - цитує Reuters заяву Білого дому.

У свою чергу, президент Віктор Янукович запевнив американського співрозмовника, що влада України робить усе можливе для забезпечення завершення чесного і відкритого виборчого процесу, - повідомляє прес-служба президента України.

Віце-президент США телефонував президенту України, щоб подякувати йому за вітання з нагоди переобрання президента Барака Обами на другий термін.

У ході розмови Джозеф Байден і Віктор Янукович також обговорили «питання внутрішньополітичного життя України та виклики, які сьогодні стоять перед Україною на міжнародній арені», - йдеться в повідомленні прес-служби президента Януковича.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG