Спеціальні потреби

Віце-президент Байден мав телефонну розмову з Медведєвим щодо України


Джозеф Байден мав телефонну розмову з Медведєвим
Джозеф Байден мав телефонну розмову з Медведєвим
Віце-президент США Джозеф Байден мав у понеділок телефонну розмову з прем’єр-міністром Росії Дмитром Медведєвим. Білий дім повідомив, що Байден закликав Росію вивести свої війська з України, підтирмати негайне розгорнення міжнародних спостерігачів в Україні і розпочати діалог з українським урядом.

За повідомленням російських ЗМІ, прес-секретар Медведєва мав сказати, що телефонна розмова відбулася з ініціативи американської сторони і що прем’єр-міністр РФ підкреслив потребу «захисту українських громадян, включно з Кримом, а також громадян Російської Федерації на території України».

Також у понеділок Медведєв підписав указ про початок підготовки до побудови моста через Керченську протоку, в результаті чого він поєднав би Крим з Краснодарським краєм.

Тимчасом агентство новин Інтерфакс повідомило, посилаючись на неназваних офіційних осіб у Міністерстві оборони України, що командувач Чорноморського флоту РФ Олександр Вітко дав українським військам у Криму ультиматум – здатися до п’ятої години ранку, якщо вони не хочуть опинитися під атакою.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG