Спеціальні потреби

Пан Гі Мун: я готовий внести свій вклад у мирний процес в Україні


Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун
Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун

Виступаючи на прес-конференції в Індонезії, генеральний секретар ООН Пан Гі Мун заявив, що міжнародне співтовариство не повинно допустити подальшої ескалації кризи в Україні, продовження насильства і руїни.

«Я особливо стурбований ситуацією на російсько-українському кордоні, яка залишається ключовою перешкодою на шляху до деескалації, оскільки через кордон, як повідомляється, продовжує переправлятися зброя і важке озброєння з РФ в Україну. Необхідно негайно забезпечити безпеку кордону, яка, відповідно до мінських переговорів, повинна бути підтверджена міжнародними організаціями», – заявив голова ООН.

Він зазначив, що вибори в Україні, призначені на 26 жовтня, повинні пройти на всій території країни і стати «об’єднуючим і примирливим механізмом», який дозволить усім громадянам України відчувати, що їх інтереси представлені в Києві.

Всі сторони повинні внести свій внесок у мирне вирішення конфлікту, тобто збереження суверенітету і територіальної цілісності України. Керівник ООН підтвердив свою готовність внести свій вклад у цей процес. «Ми повинні подвоїти зусилля в спробі вирішити конфлікт в Україні. На кону стоять життя. Мир в Україні означає мир у всьому регіоні і за його межами», – заявив Пан Гі Мун.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG