Спеціальні потреби

Байден пояснив причини ударів по об'єктах бойовиків у Сирії та Іраку


Президент США Джо Байден пояснив причини рішення завдати військових ударів по об'єктах бойовиків на території Сирії та Іраку. Текст відповідної заяви розміщено на сайті Білого дому.

Як відзначається у заяві президента Байдена, цілі ударів США використовувались бойовиками підтримуваними Іраном, які брали участь у нападах із використанням безпілотників та ракет проти службовців та об'єктів США в Іраку.

"Я наказав завдати ударів 27-го червня з метою захистити безпеку наших службовців, ослабити та зірвати низку нападів проти США та наших партнерів, що продовжується, та щоб стримати Ісламську республіку Іран та підтримувані Іраном групи бойовиків від проведення та підтримки подальших нападів на службовців та об'єкти США. На підтримку цих цілей, точкові удари були спрямовані проти об'єктів, які використовуються групами, що беруть участь у цих триваючих нападах, для зберігання зброї, управління, логістики, та операцій безпілотників", - заявив Джо Байден.

Президент також заявив, що дії США відповідали міжнародному законодавству, країна готова до подальших дій щодо нових загроз та нападів.

Як повідомляв "Голос Америки", удари США по цілях в Іраку та Сирії неоднозначно зустріли американські законодавці. Деякі підтримали рішення адміністрації США, натомість інші висловили застереження.

Дивіться також: Історичною можливістю оновити судову систему назвали США прийняття Верховною Радою законопроєкту щодо ВККС

XS
SM
MD
LG