Спеціальні потреби

У Демократичній та Республіканській партіях висловили застереження щодо удару США по об‘єктах в Іраку та Сирії


Рішення адміністрації США завдати урадів по об'єктах бойовиків у Сирії та Іраку викликало застереження як у Демократичній та Республіканській партіях США.

Конгресмен-республіканець Томас Массі звернув увагу, що удари відбулись у час, коли Палата представників Конгресу США проголосувала за припинення дії законодавства майже 20 річної давнини щодо використання військової сили в Іраку. Далі це питання має розглянути Сенат США.

"Плата представників щойно проголосувала за скасування AUMF (Authorization for Use of Military Force Against Iraq Resolution of 2002 - прим. ГА) і ми отримаємо таке від Байдена. Час вивести наших військових з Іраку", - відзначив законодавець у Twitter.

Натомість сенатор-демократ Кріс Мерфі заявив, що чекає пояснень від Білого дому.

"Маю занепокоєння, що темп дій спрямованих проти американських військ і повторювані удари у відповідь проти маріонеткових іранських сил починають виглядати як те, що підпадає під Закон про повноваження в умовах військового часу. І конституція і згадане законодавство вимагають, щоб президент звернувся до Конгресу для оголошення війни за таких умов", - відзначив законодавець.

Як відомо, Сполучені Штати в неділю провели авіаудари по об'єктах проіранських збройних угруповань на території Іраку і Сирії.

Як повідомило американське командування, удари були завдані по складах зі зброєю і опорних пунктах - в двох місцях у Сирії і у одному в Іраку. Одне з угруповань повідомило про загибель чотирьох своїх членів.

У статті використано матеріали "Радіо Свобода", NPR.

Дивіться також: Як українці у Техасі зберігають свою спадщину

Як українці у Техасі зберігають свою спадщину. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:42 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG