Спеціальні потреби

«Apple» заплатить 60 млн доларів за використання торгової марки iPad в Китаї


Китайський суд повідомив, що компанія «Apple» виплатила 60 мільйонів доларів компанії у Шеньчжені для вирішення суперечки про використання торгової марки iPad в Китаї.

У заяві суду, опублікованій в понеділок, мовиться, що «Apple» і «Proview Technology» досягли домовленості. Угода була досягнута після тривалого судового розгляду і спроб «Proview Technology» заблокувати продаж популярного планшетного комп'ютера iPad, компанії «Apple» в Китаї.

iPad домінує на китайському ринку планшетів. Його частка становить 76%.

Дочірня компанія «Proview Technology» на Тайвані зареєструвала торгову марку більше десяти років тому, задовго до того як «Apple» вивела на ринок iPad. «Apple» придбала права на торгову марку у тайванської компанії у 2009-му році, проте «Proview Technology» оголосила, що «Apple» не зареєструвала торговельну марку в Китаї.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG