Спеціальні потреби

Ось як американські бібліотеки змінюють життя дітей

Громадські бібліотеки в США допомагають пробуджувати в дітей зацікавлення книгами і потребу до читання. Вони створюють унікальне середовище для дітей, де вони можуть різносторонньо розвиватися, навчатися і відпочивати. Цим бібліотеки надають неоціненну підтримку сім’ям і школам.

Багато американців вважає візит до бібліотеки важливою частиною робочого тижня дошкільнят і школярів. У дитячих відділах можна почитати і погратися, оскільки атмосфера, що панує там, і засоби, доступні для дитини, спонукають її активно пізнавати світ і розкривати нові можливості. Ці секції створені з думкою про дітей та відповідно до їх потреб і зацікавлень. Будучи доступними для кожного, незалежно від походження чи доходу, такі місця є унікальним внеском держави і суспільства у розвиток дітей, а тим самим – майбутнє нації.

Нижче можете переглянути фотографії читально-ігрових зон у прекрасно облаштованих дитячих відділах. Американські громадські бібліотеки лише частково підтримуються державою, а велику роль у фінансуванні відіграє приватна благодійність і волонтерська підтримка.

Яким чином американський досвід перегукується чи суперечить українським реаліям? Поділіться в коментарях!

Фотографії були спочатку опубліковані у блозі Американське дитинство.

Думки, висловлені в рубриці «Моя Америка», передають погляди самих авторів і не відображають позицію Голосу Америки.

Більше

16x9 Image

Аліна Голіната

Приєдналася до команди "Голосу Америки" у 2016 році в ролі журналіста і редактора соціальних медіа. До того працювала у сфері маркетингу. В Україні вивчала журналістику, у США - гуманітарні науки. Висвітлює життя української діаспори у США та історії успіху українців.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG