Спеціальні потреби

Вибух знищив історичний готель в Алеппо


Вибух, який знищив готель в Алеппо
Вибух, який знищив готель в Алеппо
В історичній частині сирійського міста Алеппо вибух знищив готель. Активісти і державні засоби масової інформації кажуть, що відповідальність за вибух, що стався в четвер у Carlton Hotel, якому 150 років, несуть ісламські бойовики.

За повідомленням агентства Ассошіейтед Пресс, відповідальність за атаку взяла но себе група, що називає себе Ісламським фронтом.

Базована у Великобританії мережа активістів Syrian Observatory for Human Rights заявила, що в результаті вибуху загинули урядові солдати, але не сказано скільки.

Готель стояв через вулицю від Цитаделі Алеппо, будівлі з XIII століття, яку ЮНЕСКО називає «чудовим зразком» військової архітектури в регіоні.

Стара частина Алеппо визнана ЮНЕСКО місцем всесвітної культурної спадщини, що опинилося в центрі громадянської війни в Сирії. Торік ЮНЕСКО визнало Алеппо загроженим історичним місцем, кажучи, що багато історичних місць міста було пошкоджено в результаті боїв.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG