Спеціальні потреби

Обама зустрічається з лідерами чотирьох країн Африки


У четвер президент Обама прийме в Білому домі керівників чотирьох африканських держав. Адміністрація вважає це нагодою зміцнити демократію та збільшити обсяг торгівлі з країнами Африки на південь від Сахари.

Гостями Обами будуть президент Малаві Джойс Банда, президент Сенегалу Макі Салль, президент Сьєрра-Леоне Ернест Бай Корома і прем'єр-міністр Кабо-Верде Жозе Марія Перейра Невес.

Як повідомили з Білого дому, Сполучені Штати підтримують тісні партнерські відносини з цими чотирма країнами. Ці відносини основані на спільних інтересах і демократичних цінностях.

Повідомляється також, що президент Обама гвідданий ідеї співпраці зі стабільними і демократичними країнами Африки, які розвиваються.

Лідери чотирьох африканських держав також відвідають Пентагон, де відбудуться переговори з міністром оборони Чаком Гейґелом. Розмови зосереджуватимуться на питаннях боротьби з тероризмом і посилення безпеки судноплавства.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG