Спеціальні потреби

Збільшується число атак на афганських урядових працівників


За даними ООН, кількість нападів бойовиків на працівників афганського уряду збільшилася торік на 700%. Втім, число атак скоєних на цивільне населення зменшилося вперше за шість років.

У щорічній доповіді місії ООН в Афганістані, яку оприлюднено у вівторок, зазначається, що минулого року внаслідок нападів загинуло понад 2 7ОО урядових працівників. Місія заявила, що вбивство у липні та грудні голови і заступника голови Міністерства з питань жінок викликали «особливе занепокоєння».

Автори звіту кажуть, що бойовики несуть відповідальність за 81% жертв серед цивільного населення у 2012 році. Відповідальність за 8% - автори покладають на афганські сили та війська НАТО. В 11% випадків – винуватців важко встановити.

За словами дослідників, в результаті зусиль, скерованих на скорочення кількості жертв серед цивільного населення від рук проурядових сил, у порівнянні з попереднім роком, у 2012 зафіксований понад 40% спад.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG