Спеціальні потреби

На півдні Афганістану нападники-смертники вбили 22 людей


Офіційні особи в південному районі Афганістану повідомили, що нападники-смертники вбили щонайменше 22 людей. Атака сталася на паркувальній площі, на якій очікують вантажні машини, щоб постачити матеріали на недалеку базу сил НАТО.

За повідомленням органів влади, нападник на мотоциклі спричинив перший вибух у Кандагарі. Коли люди поспішили на допомогу жертвам – другий нападник підірвав вибухівку. Поранення отримало щонайменше 50 людей.

Вибухи сталися неподалік кандагарського аеродрому, великої бази очолених США коаліційних сил.

Поки що ніхто не взяв відповідальності за атаки.

Минулого тижня Місія допомоги ООН в Афганістані оприлюднила звіт, у якому сказано, що кількість жертв серед цивільного населення в країні сягає «неприйнятно високого рівня».

Продовження хвилі насильства викликає занепокоєння щодо здатності афганських сил гарантувати безпеку після 2014 року, коли більшість військ НАТО планує закінчити свою бойову місію.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG