Спеціальні потреби

Афганістан – переможений кандидат також гратиме роль в уряді


Джон Керрі і президентські кандидати в Афганістані
Джон Керрі і президентські кандидати в Афганістані

Сполучені Штати заявили, що яким не був би результат перегляду виборів, кандидат, що не вийшов переможцем, також відіграватиме офіційну роль у новому уряді.

Високопоставлений службовець американського уряду не повідомив про структуру уряду національної єдності, але сказав репортерам у понеділок, що жодна із сторін не буде усунута від процесу правління.

В угоді, досягнутій державним секретарем Джоном Керрі в суботу, суперницькі кандидати президентських виборів Абдулла Абдулла і Ашраф Гані погодились на повну перевірку – під егідою ООН – всіх результатів другого туру виборів і зобов’язалися дотримуватись остаточних результатів.

Американський службовець сказав, що кандидати також погодились на рамкову угоду, яка скерує Афганістан на шлях до тривалої єдності і стабільності.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG