Спеціальні потреби

Від атак екстремістів в Афганістані загинуло дев’ятеро людей


У вівторок, від вибуху закладеної на дорозі міни неподалік Кабула загинуло дев’ятеро людей. У той же час у східному Афганістані нападник врізався своїм замінованим автомобілем у базу військ НАТО.

У першій атаці міна дистанційного керування уразила автобус, який саме проїжджав через міст на захід від столиці. Дев’ятеро людей загинуло і щонайменше п’ятеро отримало поранення. Начальник місцевої поліції опісля повідомив, що особу, яка заклала міну, арештовано.

Органи влади також кажуть, що інший нападник підірвав вантажну машину, наповнену вибухівкою, біля бази НАТО в адміністративному центрі провінці Логар Пулі-Алам. Поранення отримало щонайменше 11 цивільних. Відповідальність за атаку взяло на себе угруповання Талібан.

За повідомленням НАТО, атака не спричинила значних пошкоджень бази, але була серйозно пораненя деяка кількість невинних цивільних афганців».
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG