Спеціальні потреби

Американські командувачі кажуть про поступ в Афганістані


Попри хвилю недавніх атак афганських солдатів і поліцейських проти міжнародних сил, високопоставлені американські офіційні особи говорять про поступ у кампанії проти повстанців в Афганістані.

Голова Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США генерал Мартин Демпсі і начальник Центрального командування генерал Джеймс Маттіс у понеділок прибули до Афганістану для розмов з натовськими та афганськими посадовцями.

НАТО заявило, що обидва командири мали зустріч з командувачем сил НАТО і США в Афганістані генералом Джоном Алленом і обговорювали питання, «як втримати рушійну силу у боротьбі з повстанцями» та збільшувати можливості афганської сторони. Вони також обговорювали питання недавніх атак з боку осіб, які проникли в афганську поліцію і збройні сили.

Протягом останніх двох тижнів афганські службовці застрелили 10 вояків міжнародного контингенту, переважно американців. Під час останнього інциденту в неділю особа у формі афганської поліції застрелила коаліційного військовослужбовця. Лише цього року в подібних атаках застрелено щонайменше 39 службовців міжнародних військ.

Внаслідок цих атак, військовослужбовцям НАТО було доручено весь час носити заряджену зброю.

Тимчасом Талібан заявив, що у ряди афганських сил безпеки проникли його бойовики, і що він вважає ці атаки важливою частиною своєї стратегії у боротьбі проти коаліційних військ.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG