Спеціальні потреби

Екстремісти Талібану обезголовили 17 цивільних афганців


Афганські органи влади повідомили, що екстремісти з угруповання Талібан обезголовили 17 афганських цивільних.

Офіційні особи в провінції Гельманд кажуть, що екстремісти вбили 15 чоловіків і двох жінок у районі Муса-Кала в неділю ввечері. Приводом для вбивства було те, що група чоловіків і жінок влаштувала прийняття з музикою і танцями. Угруповання Талібан вважає, що така поведінка суперечить нормам ісламу.

Через кілька годин після того інциденту екстремісти Талібану захопили перед світанком пост афганських військ у районі Вашир, вбиваючи 10 афганських військовослужбовців.

Представник місцевих органів влади заявив, що чотири військовослужбовці були поранені в ході атаки, а п’ять пішли з талібами. Поки що невідомо, чи особи, які пішли з талібами, зробили це добровільно, чи їх було викрадено.

Тимчасмом у східному районі Афганістану представники НАТО кажуть, що афганський солдат застрелив двох коаліційних військовослужбовців. Службовці НАТО відповіли вогнем, вбиваючи нападника.

Атака в провінції Лагман – найновіша у ряді атак афганських солдатів проти сил міжнародної коаліції цього року, які підривають довір’я між обома сторонами.
XS
SM
MD
LG