Спеціальні потреби

Пакистан випускає зі своїх тюрем талібів


Пакистан погодився звільнити кількох афганських в`язнів-талібів під час переговорів членів Вищої ради миру Афганістану щодо примирення в країні.

Афганістан давно добивався доступу до цих в`язнів, аби розблокувати мирний процес. Наразі не відомо, скільки саме в`язнів буде звільнено.

Голова Ради миру Салахуддін Раббані зараз перебуває в Пакистані, де він веде переговори з високопосадовцями цієї крани, включно з президентом Асіфом Алі Зардарі, прем`єр-міністром Раджою Первезом Ашрафом та головнокомандувачем армії генералом Ашфаком Парвезом Каяні.

Ашраф заявив афганській делегації, що існує консенсус щодо необхідності обом сторонам працювати спільно для досягнення миру в регіоні.

Президент Зардарі пообіцяв зробити усе, що в його силах, для підтримки мирних зусиль в Афганістані. За його словами, мирний та стабільний Афганістан є необхідним для стабільності та процвітання в Пакистані.

Міжнародні сили передають відповідальність за підтримку стабільності та безпеки афганським силам охорони правопорядку наприкінці 2014 року.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG