Спеціальні потреби

Керрi обрав собi сенатора Едвардса за партнера у змаганнi за Бiлий дiм - 2004-07-06


Кандидат у президенти США вiд Демократичної партiї Джон Керрi обрав собi кандидатом на вiце-президента сенатора вiд Пiвнiчної Каролiни Джона Едвардса. Вiн повiдомив про це сьогоднi на передвиборчому мiтингу у Пiттсбурзi за 120 днiв до виборiв.

З цим рiшенням, яке виборцi-демократи очiкували протягом чотирьох мiсяцiв, офiцiйно розпочинається змагання мiж командами Буш-Чейнi та Керрi-Едвардс.

Кампанiя Буша уже пiддала критицi вибiр Керрi, вказуючи на брак досвiду сенатора Едвардса у зовнiшнiй полiтицi. Втiм демократи вбачають в Едвардса, адвоката за фахом та популiста за переконанням, людину, спроможну не лише оживити кампанiю дещо штивного Керрi, але i кинути гiдний виклик своєму республiканському вiз-а-вi Ричарду Чейнi.

Керрi та Едвардс, у яких були найвижчi рейтинги серед виборцiв-демократiв уже в процесi попереднiх виборiв, якi проходили на початку року, обидва рiзкi критики зовнiшньої та податкової полiтики адмiнiстрацiї Буша. Першою, вважають вони, нинiшня адмiнiстрацiя вiдчужила Сполученi Штати вiд решти свiту, другою - вона сприяє великим корпорацiям за рахунок добробуту та соцiальної захищеностi рядових американцiв.

Кампанiя Буша вiдхиляє цю критику, наполягаючи зокрема, що її зовнiшньо-полiтичнi iнiцiативи продиктованi необхiднiстю належного захисту американцiв у вiйнi з тероризмом та що її податкова полiтика розрахована на стимулювання економiки та створення нових мiсць працi.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG