Спеціальні потреби

Конституційна реформа знову відкладається - 2004-06-14


Київ – 14 червня. Цього тижня парламент знову не розглядатиме законопроект про зміни до Конституції, заявив спікер Верховної Ради Володимир Литвин. За його словами, документ ще не готовий. Головною ж темою у Верховній Раді найiмовірніше може стати справа Юлії Тимошенко.

Попри заяви координатора парламентської більшості Степана Гавриша та лідера соціалістів Олександра Мороза про можливий розгляд законопроекту про зміни до Конституції вже на цьому тижні, спікер Верховної Ради Володимир Литвин говорить, що відповідний документ ще просто не готовий. До того ж більшість депутатів його ще просто взагалі не бачили.

«Коли документ буде готовий, потрібно, щоб з ним ознайомились народні депутати. Я думаю, що на цьому тижні даний законопроект точно не буде розглядатись, хоча є прагнення вирішити це питання на цьому тижні», - заявив Володимир Литвин.

Однак Литвин переконаний, що справа політреформи лише дещо відкладається в часі, що не є принциповим. Головна інтрига у будь-якому разі буде восени.

«Загалом спрацьовує принцип, що треба прийняти його кількістю мінімум 226 голосів, а потім осінь покаже, як ставитись до цього документу», - зазначив Литвин.

Натомість темою цього тижня у парламенті обіцяє стати подання Генпрокуратури на притягнення до відповідальності лідера БЮТ Юлії Тимошенко. Відповідні документи вже надійшли у Верховну Раду. Більше того, у секретаріаті вже зареєстрований проект постанови із пропозицією дати таку згоду, під яким стоять підписи представників фракцій СДПУ(о), «Демократичних ініціатив» та «Трудової України». Спочатку означене питання має розглянути комітет з питань регламенту, а потім воно може бути винесене на розгляд сесійної зали. Юлію Тимошенко можуть позбавити депутатської недоторканності, якщо за це проголосують більше 226 депутатів.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG