Спеціальні потреби

Новорічні привітання закордонних українців. - 2003-12-31


У Сполучених Штатах живуть і працюють десятки тисяч іммігрантів з України. Окрім того чимало українців вчаться у цій країні. У ці останні хвилини дві тисячі третього року наша радіостанція виконує роль своєрідного моста і надає можливсіть кільком з них привітати зі святами своїх рідних та друзів на Батьківщині.

У Вашингтоні мешкає ЮЛІЯ АНДЕРСОН, яка шле свої новорічні вітання до рідного Тернополя, де у неї родина та друзі. Особливий привіт ЮЛЯ передає сестрі ЛІЛІ СОЛСУН і бажає нових зустрічей у дві тисячі четвертому та успіхів у навчанні. Неподалік американської столиці у штаті Меріленд живе киянка ЛЕСЯ КОВЕРТ. У ці останні хвилини староко року ЛЕСЯ шле свої вітання до Києва.

Леся Коверт:«Я хочу звернутися до своїх батьків і до сестри Юлії та двох бабусь яких я залишила на Україні і немала багато можливості побачити минулого року, і привітати їх з Новим роком, Різдвяними святами. Хочу їм усім побажати великої любові, злагоди у сім'ї, міцного здоров'я і казкового здійснення мрій, успіхів у навчанні і роботі. А також нам усім побажати, щоб наступного року в Україні такі зміни, що зроблять нашу державу демократичнішою, державою більш людянішою де нам було б краще жити. Щоб ми пишалися Україною не лише державою в якій ми народилися, щоб ми пишалися нею як люди які мріють пов'язати з нею своє життя і бачать тут майбутнє для своїх дітей. Я хочу побажати нам всім частіше бувати разом, і хочу, щоб мій син Тимофійко виріс на українській землі, хочу щоб мої батькі частіше бували з нами. І нам усім доброго нового року».

Завдяки коротким хвилям Голос Америки слухають у всьому світі. Наш слухач з Аргентини Сергій Максимюк просить привітати своїх батьків Василя та Марію Максимюків з Новим Роком та побажати їм здоров’я та успіхів.

Своїх рідних та друзів на Тернопольщині вітає нині мешканець Чікаго Мирослав ШЕВЧУК.

Мирослав Шеквчук: «Від усієї душі я хотів би привітати родини Шевчуків, Федірків та Невських, а також усіх своїх земляків в Україні з Новим Роком. Хочеться побажати всім нашим співвітчизникам насамперед здоров'я та твердості духу. А нашій багатостраждальній Україні достойного патріотичного президента, який би дбав про добробут своїх громадян та репутацію своєї України. Бажаю успіху всім і добробуту. Слава Україні»!

У Сполучених Штатах навчається чимало українців. Після двохрічного навчання в американському університеті ОЛЬГА КРИЖАНОВСЬКА повернулась до рідного Києва, але за два роки встигла набути в Америці чимало друзів які її люблять, згадують і чекають на зустріч. Від їх імені ОЛЬГУ вітає студент університету ДЖОНСА ГОПКІНСА СЕРГІЙ КУДЕЛЯ.

Сергій Куделя: «Дорога Олю! Від імені усіх твоїх вашингтонських друзів: Юлі, Мирослави, Марини, Наталі, Роберта, Браяна, Волтера та інших, хочу привітати тебе з Новим Роком та святом Різдва. Ми бажаємо, щоб рік Мавпи приніс тобі безліч шаленних зустрічей, незабутніх відкриттів та неймовірну легкість буття. До зустрічі у Новому Році»!

Редакція української служби Голосу Америки вітає Вас з Новим Роком. Ми вдячні за Вашу увагу, бажаємо Вам щастя, здоров’я, успіхів і залишатися нашими слухачами.

З Новим Роком!

XS
SM
MD
LG