Спеціальні потреби

Прямий зв'язок! Візміть участь у ток-шоу з Мирославою Гонгадзе та Сергієм Квітом. - 2003-10-01


Шановні слухачі, в п’ятницю третього жовтня українська служба Голосу Америки розпочинає програму «На прямому зв’язку», в якій візьмуть участь громадський діяч і журналістка Мирослава Гонгадзе та декан факультету соціальних наук і соціальних технологій університету Києво-Могилянська академія, професор Сергій Квіт.

Ми говоритимо про справу Георгія Гонгадзе, що днями розглядалась на парламентський асамблеї Ради Європи, на засіданні якої побувала Мирослава. Торкнемося проблем утисків свободи слова в Україні. Під час програми в прямому ефірі ми будемо приймати дзвінки від слухачів, які ви зможете зробити за наш рахунок. Для того аби зателефонувати на наш кошт, будь-ласка, наберіть номер 8 - 191. Скажіть, що ви хочете зробити дзвінок за рахунок Голосу Америки і назвіть номер 202 619 0649

Якщо ви бажаєте прийняти участь в нашій програмі і маєте доступ до електронної пошти, будь ласка напишіть нам ваше ім’я та номер телефону за адресою VOAUKR@voa.gov, ми вам самі зателефонуємо під час програми. Незабудьте вказати код країни якщо ви знаходитесь за межами України та код вашого міста.

Якщо ви не можете додзвонитися за наш рахунок але маєте можливість зробити короткий міжнародний дзвінок, будь-ласка зателефонуйте нам під час програми і повідомте ваш номер телефону ми вам відразу передзвонимо. Це можна зробити за телефоном з України 8 -101 202 619 0649. З будь якої іншої країни світу наберіть внутрішній вихідний код та телефон у Сполучених Штатах 202 619 0649.

Для слухачів які спробують телефонувати за наш рахунок через україномовного оператора за кодом 8-191 і не зможуть додзвонитися, якщо ви лише трошки володієте англійською, спробуйте через англомовного оператора. Для цього телефонуйте 8-10011, попросіть оператора зробити КОЛЛЕКТ КОЛ, далі назвіть англійською номер 202 619 06 49 зачекайте коли вас з’єднають і назвіть своє ім’я.

Просимо дзвонили лише під час програми 3-го жовтня в п’ятницю починаючи від 23-00 за київським часом, ваші питання і коментарі повинні стосуватися лише теми обговорення, нагадаю це буде справа журналіста Георгія Гонгадзе та свобода слова в Україні. Нашими гостями будуть дружина Георгія Мирослава, та професор Києво-Могилянської Академії Сергій Квіт. Чекаємо Ваших дзвінків. Ще раз підкреслюємо, що всі дзвінкі за наш рахунок оплачуюються Голосом Америки.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG