Спеціальні потреби

Марчук - новий міністр оборони - 2003-06-25


Президент України Леонід Кучма прийняв відставку міністра оборони Володимира Шкідченка і призначив на цю посаду Секретаря Ради національної безпеки та оборони Євгена Марчука. Про це сьогодні повідомила прес-секретар президента Олена Громницька.

Як повідомляють інформаційні агенції, новопризначеному міністру доручено створити цивільне міністерство, здатне втілювати сучасні медоди керування збройними силами. Леонід Кучма вимагає від новопризначеного міністра забезпечити цивільний контроль над армією, чого, на думку президента, не змогли зробити попердники Марчука.

В минулому Марчук працював головою Служби безпеки України та обіймав посаду прем’єр міністра, брав участь в якості кандидата у минулих президентських виборах. На посаду Секретаря Ради нацбеспеки був призначений в листопаді 1999 року. Його вважають прихильником євроатлантичного курсу України.

В звязку із новим призначенням в українській пресі з'явились коментарі про очікувані нові кадрові зміни. Зокрема, експерти прогнозують, що відставка Марчука потягне за собою цілу низку перестановок у вищому ешелоні влади. На посаду секретаря РНБО пророкують голову президентської адміністрації Віктора Медведчука.

XS
SM
MD
LG