Спеціальні потреби

Депутатський проект заблоковано за вказівкою Кучми - 2003-06-24


Олександр Мороз звинуватив Адміністрацію Президента у блокуванні депутатського законопроекту, після того як комісія Верховної Ради, що мала розглянути законопроект депутатів, перенесла своє засідання на 1 липня. “Президентом зроблена вказівка, щоб протягти до розглду свій і тільки свій варіант конституційних змін”, -- заявив лідер соціалістів.

За словами Мороза, представники більшості “знайшли сміховинну причину”, щоб відкласти роботу комісії, наполягаючи на потребі порадитися зі своїми фракціями з приводу внесеного президентом законопроекту.

За словами депутата, комісія заблокувала також рішення оприлюднити обидва законопроекти – і парламентський, і президентський – в газеті Верховної Ради “Голос України”. Він нагадав, що президентський проект уже оприлюднила газета “Урядовий кур”єр”. І пообіцяв, що опозиційні фракції скористаються своєю квотою на публікації в “Голосі України”, щоб донести таки до громадян зміст альтернативного проекту, підготовленого депутатами:

Нагадаю – свій проект змін до Конституції Леонід Кучма подав до Верховної Ради в п'ятницю 20 червня. На цей час тимчасова комісія парламенту з конституційних змін уже завершила роботу над власним проектом. Тепер головна інтрига полягає в тому, котрий з варіантів буде проголосований парламетом і відправлений на експертизу до Конституційного Суду. Найбільша фракція Верховної Ради – “Наша Україна” – вже заявила, що не підтримає президентський проект політреформи.

Пропозицію президента проводити всі вибори в один рік лідер “Нашої України” Віктор Ющенко назвав “найцинічнішим наміром” влади з метою пролонгувати строк своїх повноважень. Як повідомлялось, блок “Наша Україна” виступив також з ініціативою оголосити мораторій на внесення змін в Конституцію до 2006 року.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG