Спеціальні потреби

Нападник, що обстріляв охоронців Пентагону – помер від ран


Американські офіційні особи заявили, що чоловік, який відкрив вогонь у двох службовців поліції Пентагону при вході до військового відомства США, помер від ран.

Джон Петрик Беделл, якому 36 років, обстріляв двох службовців з вогнепальної зброї в четвер під час вечірньої години пік. Поліцейські відповіли вогнем і поранили його в голову, після чого він помер у лікарні. Службовці отримали лише незначні поранення.

Згідно з органами влади, Беделл мав дві одиниці 9-міліметрової зброї і багато боєприпасів в автомашині, яку залишив на недалекій стоянці.

Поліція каже, що він не мав спільників. Невідомий мотив його поведінки і немає ознак пов’язаності з тероризмом. За повідомленням агентства новин Ассошіейтед Пресс, Беделл піддавав під сумнів факти щодо терористичних атак 11 вересня 2001 року і вже був зареєстрований у поліції.

За свідченням органів влади, запис камерою спостереження вказує на те, що він поводився спокійно, був добре одягнутим і, за всіма ознаками, був сам, коли підійшов до службовців поліції і почав стріляти.

Інцидент стався при станції метрополітену, з якої є вихід до Пентагону. Станцію закрили після інциденту в четвер увечері. Вона залишалася закритою і в п’ятницю вранці, що мало деякий вплив на доїзд людей на роботу.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG