Спеціальні потреби

Мішель Бачелет: відбудова Чилі триватиме 3-4  роки


Президент Чилі Мішель Бачелет каже, що зусилля відбудувати країну - яка поволі оговтується після потужного землетрусу, внаслідок якого загинуло понад 800 людей - триватимуть щонайменше 3-4 роки.

Рятувальні загони продовжують пошуки під руїнами людей, які залишились живими після землетрусу, що стався п’ять днів тому. Землетрус силою у 8.8 бала та цунамі спустошили частину країни.

Чилійські збройні сили постачають воду і харчі людям у сильно поражених стихією місцевостях. Завдяки допомозі військових вдалося, здебільшого, стримати мародерство, що розпочалося в результаті хаосу спричиненого землетрусом.

У середу в Чилі були відчутні повторні поштовхи землі, що спонукували людей до втечі у вище розташовані місцевості. Ці поштовхи, силою до 6 балів, викликали побоювання щодо удару цунамі і змусили місто Концепціон оголосити попередження про наближення небезпеки, що пізніше було відкликано.

Президент Бачелет повідомила, що землетрус знищив понад 2 мільйони будівель, включно з 500 000 житлових домів, і що в даний момент не можливо сказати скільки з них можна буде відбудувати.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG