Спеціальні потреби

Глобальна кампанія ООН на  захист жінок від ВІЛ/СНІДу


Агенство ООН із ВІЛ/СНІДу - UNAIDS - розпочало глобальну кампанію запобігання зараженню вірусом імунодефіциту дівчат і жінок, що є основною причиною смертності серед жінок у віці від 15 до 49 років.

Виконавчий директор UNAIDS Мішель Сідибе зазначив, що більша загроза для зараження дівчат і жінок є в країнах, де поширена дискримінація та статева нерівноправність.

Він покладає надії на те, що завдяки 5-річному плану дій, який передбачає залучення жінок в урядові, громадсько-суспільні структури і групи розвитку, пов’язані з боротьбою зі СНІДОм, вдасться поліпшити ситуацію.

За даними Об’єднаних Націй, жінки становлять половину усіх ВІЛ-інфікованих у світі людей, а в деяких країнах Африки на південь від Сахари цей показник сягає 60%.

Мішель Сідибе вказав на серйозні наслідки від захворювання на ВІЛ/СНІД не лише для жінок, але також і для дітей.

Він каже, що мета полягає у тому щоб, перш за все, забезпечити дівчат і жінок потрібною інформацією та засобами захисту від зараження вірусом імунодефіциту людини. Директор UNAIDS зазначив, що для забезпечення успіху цієї кампанії до неї також потрібно залучати чоловіків.

XS
SM
MD
LG