Спеціальні потреби

Адміністрація Обами: план стимулювання економіки діє


Адміністрація президента Обами відзначає першу річницю започаткування контроверсійної програми стимулювання економіки вартістю у 787 мільярдів доларів.

Представники адміністрації кажуть, що завдяки стимуляційному пакету стримано поглиблення рецесії у США та збережено і створено мільйони нових місць праці. Втім республіканці, із опозиційної партії, заперечують це і вважають президентську програму не ефективною та такою, що не сприяє значному зменшенню рівня безробіття.

У рамках урочистостей з нагоди річниці впровадження стимуляційних заходів, президент Обама оголосить відкриття програми, на загальну суму в 1.5 мільярда доларів, призначену на ремонтування доріг і мостів. Це сприятиме створенню нових робочих місць і поліпшенню підупалої інфраструктури країни. Як дотепер, витрачено менш ніж половину грошей із 787 мільярдів доларів стимуляційного пакету.

Республіканці критикують заходи адміністрації президента Обама, і кажуть, що стимуляційний пакет - це одна із причин величезного бюджетного дефіциту, який може негативно вплинути на економіку Сполучених Штатів.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG