Спеціальні потреби

Держсекретар Клінтон відвідає Катар і Саудівську Аравію


Державний секретар США Гілларі Клінтон відбуває до Катару і Саудівськолї Аравії для переговорів з американськими союзниками щодо Ірану та спроб відновити ізраїльсько-палестинські мирні переговори.

В неділю пані Клінтон, як передбачається, прибуде до столиці Катару міста Доха, де матиме зустріч з еміром Шейхом Гамад бін-Халіфа аль-Тані, а також Шейхом Гамад бін Джассіна аль-Тані, який займає дві посади: прем’єр-міністра і міністра закордонних справ.

Гілларі Клінтон виступить з промовою на Американсько-мусульманському світовому форумі в Досі. Це частина заходів адміністрації президента Обами з мею встановити кращі відносини з мусульманськими державами.

В Саудівській Аравії держсекретар матиме зустріч з королем Абдуллою, який є головним спонсором мирної ініціативи Ліги арабських держав, відповідно до якої Ізраїлеві запропоновано повні дипломатичні відносини з арабськими державами за поступ у відносинах з палестинцями.

Представник Державного департаменту заявив, що пані Клінтон намагатиметься переконати арабських лідерів, щоб вони знову включилися у мирні переговори, які зайшли в глухий кут.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG