Спеціальні потреби

Президент Обама обіцяв скоротити бюджетний дефіцит


Президент США Барак Обама заявив, що він вдається до заходів, щоб взяти під контроль бюджетний дефіцит. У щотижневому зверненні до народу президент повернувся до теми своєї промови про стан держави, називаючи збільшення кількості робочих місць своїм найвищим пріоритетом. Водночас він сказав, що контроль бюджетного дефіциту назвичайно важливий для того, щоб він не шкодив фінансовим ринкам і не загрожував оновленню економіки.

Президент високо оцінив Сенат США за відновлення цього тижня бюджетної норми про поточні витрати. Обама вказав, що ці самі правила були чинними у 90-х роках і що десятиліття закінчилося надлишком у 236 мільярдів доларів.

Обама також сказав, що він запропонував замороження витрат на власний розсуд для скорочення інвестицій у зайві або неефективні програми в час, коли більше коштів призначається на створення робочих місць і скорочення податків для середнього класу.

Президент заявив, що він також закликав до створення двопартійної фінансової комісії, щоб республіканці і демократи разом опрацювали конкретні пропозиції про скорочення дефіциту.

Обама сказав, що 53 демократичні й республіканські сенатори голосували цього тижня за створення такої комісії, але для прийняття рішення потрібно 60 голосів. Отже пропозиція провалилася, тому що семеро республіканських законодавців, які первісно спонсорували пропозицію, опісля відкликали свою підтримку з політичних міркувань.

XS
SM
MD
LG