Спеціальні потреби

Службовець ООН: Гаїті слід відбудувати набагато краще


Заступник спеціального посланника ООН до Гаїті Пол Фармер заявив, що спустошена землетрусом країна мусить бути відбудована краще, ніж та, якою вона була до часу стихійного лиха. Виступаючи перед комітетом з питань закордонних справ Сенату США, він заявив, що Гаїті – найбідніша країна в Західній півкулі – повинна бути відбудована так, щоб посилити її економіку і управління.

Лікар за професією, Фармер сказав, що працівники організацій допомоги без спочинку намагаються помогти пораненим і переміщеним у результаті землетрусу особам. Він заявив, що поточні зусилля незабаром перейдуть від допомоги в місцях стихійного лиха до боротьби з поширенням хвороб у таборах для переміщених осіб. Він додав, що міжнародна громадськість мусить прискорити постачі шатер, брезенту і туалетів до Гаїті.

В Нью-Йорку генеральний секретар ООН Бан Гі Мун віддав належне 83 працівникам організації Об’єднаних Націй, які загинули під час землетрусу.

У четвер генерал військово-повітряних сил США Дуглас Фрейзер заявив, що в деяких пунктах надання допомоги не вистачає продовольства. Фрейзер сказав, що військові знаходять місця, куди – через 12 днів після землетрусу – ще не постачено допомоги.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG