Спеціальні потреби

Карзай склав присягу на другий президентський термін


Президент Афганістану Гамід Карзай склав присягу на другий п’яти-річний термін на посаді глави держави після оспорюваної перемоги на затьмарених фальсифікаціями президентських виборах. Церемонія інаугурації відбулася у четвер у президентському палаці в столичному Кабулі.

Виступаючи з промовою перед численними іноземними гостями, включно з державним секретарем США Гілларі Клінтон, та афганськими лідерами, президент Карзай поклявся подолати поширену в уряді корупцію, називаючи її «небезпечним ворогом держави».

Карзай перебуває під сильним тиском зі Заходу вести боротьбу з корумпованістю чиновників і поліпшити рівень підзвітності уряду. Він пообіцяв призначити «компетентних» та «висококваліфікованих» міністрів і поклявся вдатися до дій проти тих, хто порушує закони і Конституцію Афганістану.

Президент Карзай також зазначив, що іншим пріоритетом його уряду буде передача провідної відповідальності за безпеку країни від міжнародних сил в руки афганської армії. Карзай висовив сподівання, що афганські сили очолюватимуть всі безпекові операції в країні протягом наступних п’яти років.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG