Спеціальні потреби

ФБР арештувало 700 осіб, причетних до дитячої проституції


Цього тижня Федеральне бюро розслідувань США провело по усій країні спеціальну триденну операцію, у якій затримали сотні пов’язаних з дитячою проституцією осіб. Операція була проведена у рамках спеціальної ініціативи по боротьбі з дитячою проституцією у США.

Арешти провели у 36 містах США. Під час цієї операції вдалося звільнити з рук сутенерів 52 дітей. Наймолодшим жертвам проституції були діти 10 - 13 років.

Агенти ФБР зазначають, що прибутки, які отримують від дитячої проституції, набагато більші від тих, які приносить звичайна проституція, тому сутенери задіюють все молодших і молодших дівчат.

Агенти ФБР кажуть, що люди, які заробляють гроші на проституції використовують соціальні Інтернет-сайти, як Facebook, чи MySpace для пошуку жертв. Вони заманюють дівчат різними способами, а потім використовують їх у проституції.

Один із співробітників ФБР зазначає: «Сутенери, які використовують цих дітей, шукають за тими, хто втік з дому, дітьми з емоційними неврівноваженнями, тими яким не приділяють увагу. І вони експлуатують ці проблеми і потім затягують їх у світ проституції».

В операції по боротьбі з дитячою проституцією були задіяні майже 160 агентів та офіцерів. Майже 700 злочинців, пов’язаних з проституцією були арештовані.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG