Спеціальні потреби

Меркель заявила про перемогу на виборах у Німеччині


У Німеччині прем’єр-міністр Анґела Меркель заявила про перемогу на недільних загальних виборах після того, як дані екзит-полів вказали на значну перевагу її Християнсько-демократичного союзу і його ймовірного коаліційного партнера.

Виступаючи перед своїми прихильниками, Меркель наголосила, що вона прагне стати канцлером для всіх німців з метою поліпшення життєвих умов у країні. Проте, вона заявила, що попереду для нового уряду нелегкi завдання.

Згідно з прогнозами двох німецьких телеканалів, Християнсько-демократичний союз і намічений Меркель коаліційний партнер - «Вільні демократи» - разом здобудуть 48% голосів.

Як передбачається, нинішній коаліційний партнер християнських демократів - ліва Соціал-демократична партія - отримає 23% голосів. Прогнозований результат - найгірший показник для соціал-демократів з часу закінчення Другої світової війни.

З переходом його партії в опозицію міністр закордонних справ Німеччини і голова соціал-демократів Франк-Вальтер Штайнмайєр назвав поразку своєї партії гіркою.


Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG