Спеціальні потреби

Обама агітує за проведення Олімпіади-2016 у Чикаго


Президент США Барак Обама висловив свою підтримку олімпійському рухові у Чикаго у вирішальний момент конкурсу на проведення літніх олімпійських ігор 2016 року.

Чотири міста -- Чикаго, Мадрид, Токіо та Ріо-де-Жанейро -- конкурують за звання місця проведення Олімпійських ігор 2016 року. Боротьба має бути запеклою. Лідери Іспанії, Японії та Бразилії збираються на початку жовтня до Копенгагену на оголошення вироку Міжнародного олімпійського комітету. Президент Обама повідомляє, що він ймовірно вимушений буде залишитися у Вашингтоні тому, що має бути присутнім на дебатах щодо охорони здоров‘я. Та, замість себе, він відправляє у Данію свою дружину і уродженку Чикаго Мішель.

Президент наголосив, що нема жодної причини сумніватися в його прихильності.

«Якщо ви оберете Чикаго, я обіцяю: Америка буде пишатися Чикаго і весь світ буде пишатися Америкою!»

Деякі члени американського олімпійського комітету засвідчили, що відсутність президента буде обов‘язково помічена та негативно вплине на процес прийняття рішення. На що Обама відповів, що він посилає – з його особистих слів – «кращу зірку переконання» на захист інтересів Америки у Копенгаген.

На попередньому заході перша леді розказала про своє рідне місто.

«Що виділяє Чикаго серед інших міст – це його жителі! Це дійсно його люди! Жодне населення не любить спорт так, як люблять його мешканці Чикаго!»

Мішель зазначила, що Чикаго є міжнародним містом, оселею для людей з понад 130 країн, які розмовляють на більш ніж ста мовах. Вона також додала, що навіть ті спортсмени, що приїдуть на змагання з найвіддаленіших кутків планети, у Чикаго будуть почувати себе як дома.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG