Спеціальні потреби

Американці віддають останню шану сенатору Кеннеді


У четвер розпочинається остання подорож покійного сенатора США Едварда Кеннеді на вічний спочинок. Кеннеді помер у вівторок у віці 77 років після довгої боротьби з раком мозку.

Сім’я Кеннеді супроводжатиме прах сенатора з його резиденції в прибережному містечку Гайанніс-порт до Бостона, де труна з його тілом буде виставлена в приміщенні бібліотеки імені одного із його вбитих старших братів, президента Джона Ф. Кеннеді.

Громадськість матиме нагоду відвідати зал і віддати сенатору останню шану до пізніх годин у п’ятницю коли відбудеться приватна релігійна відправа.

У суботу труну із тілом Едварда Кеннеді буде перевезено до Римо-Католицької Базиліки Пресвятої Богородиці у Бостоні, де відправлятиметься похорона літургія, під час якої з прощальною промовою виступить президент США Барак Обама.

Сенатор Кеннеді відвідував цю церкву щодня коли його дочка Кара боролася із раковим захворюванням у 2003 році.

Відтак у суботу пополудні, труну буде перевезено на Арлінґтонське національне кладовище неподалік Вашингтона, де Едварда Кеннеді буде поховано біля його братів президента Кеннеді і сенатора Роберта Кеннеді.

XS
SM
MD
LG