Спеціальні потреби

Корпорація GM презентувала новий електромобіль


Вибираючись із банкрутства, корпорація Дженерал Моторс робить ставки на новий гібридний автомобіль. За попередніми оцінками, електрична модель компанії – Шевроле Вольт – споживатиме лише трішки більше літра пального на сто кілометрів. Нове авто різко випередить свого найближчого конкурента – Тойоту Пріус, яка на сто кілометрів споживає майже п’ять літрів пального.

Шевроле Вольт їде 64 кілометри на електроенергії. Після цього вмикається двигун, щоб зарядити батарею, якої вистачає на 65 кілометрів пробігу. Батарею можна зарядити через ніч. Однак саме це викликало найбільше нарікань у власників гібридних авто. Найкращих дорогих батарей вистачає на 160 кілометрів, а заряджати їх за допомогою звичайної розетки доводиться 23 години. Зарядки вищої потужності можуть зробити це за три години, але як виявилося, купити такі заряджальні коробки та проводи до них значно важче, аніж самі автомобілі.

Модель Дженерал Моторс не єдина новинка, що з’явиться на ринку. Нісан готовий випустити свій електроавтомобіль наступного року. Гонда також розробила гібридне авто. Хоч обидві моделі споживають на 100 кілометрів до п’яти літрів пального, коштують вони на 10-15 тисяч дешевше від Шевроле Вольта, вартість якого 40 тисяч доларів.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG