Спеціальні потреби

Поліція провела обшук офіса лікаря Майкла Джексона

Поліція Лос-Анджелеса продовжує активно розслідувати причини загадкової смерті мега-зірки поп-музики Майкла Джексона. І останні факти у цій справі привели правоохоронців до штату Техас. Після кількох тижнів чуток і пліток про можливу причетність до смерті Майкла Джексона його особистого лікаря, правоохоронці, у пошуках доказів, провели обшук в офісі лікаря Конрада Моррея у Г’юстоні. Вперше лікар Моррей зі статусу свідка перейшов у статус ймовірного підозрюваного.

Майкл Джексон потрапив у залежність від знеболювальних препаратів ще у 1984-му після того, як отримав серйозні опіки на зйомках реклами компанії «Пепсі». Залежність Майкла з часом загострилася і він повністю перейшов на міцний препарат «Пропофол», що зазвичай використовують лише в хірургічний анестезії у лікарнях. Тепер розслідування припускає, що Джексону цей препарат давали вдома.

Досі правоохоронці лише розмовяли з лікарем, який був з Майклом Джексоном у момент смерті. Поліція ніколи не називала його ім’я серед підозрюваних. Не називає вона і тепер, хоча останній вчинок правоохоронців говорить про зворотне. Поліцейські не можуть сказати, що Джексон був убитий навмисно. Втім, вони не відкидають версії про ненавмисне убивство – через свідомі, небезпечні для здоров’я дії, які могли призвести до летальних наслідків.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG